Ženich s kyticí část 3.

Krásný den,
všem našim příznivkyním. Dnes Vám představíme poslední část naší třídílné prezentace. Můžete se těšit na krásné kytice, svatební dekorace a šperky.

Tak se směle pustíme do toho, co Vy na to? 🙂

Pryč s předsudky
Dnes Vám jako první představíme kytičku, která je složená z květů, které v dnešní době nejsou až tak populární pro svatební kytici. Může za to nejspíš období, ve kterém byly hojně propagované. My jsme se však rozhodly těmto kytičkám dát šanci a přesvědčit Vás, že svatební květina z karafiátů může být ta nejkrásnější a nejromantičtější kytka ze všech!
Řekněme si pro začátek několik zajímavých faktů. Věděly jste například, že karafiát je často používán v gastronomii? Víte, že karafiáty jsou na 3. místě v prodejnosti květin a můžete vybírat až z 1200 barev? Při koupi karafiátů do vázy, na Váš stůl, Vám budou dělat společnost po dobu až třech týdnů.
Kytičku, kterou jsme si pro Vás dovolily připravit, můžete využít pro tématickou svatbu. Odráží se v ní jak léta 50., tak trochu léta 70. V kombinaci s oblíbenou krajkou bude květina působit romanticky a něžně. Typ šatů, který doporučujeme je empírový.

Do posledního detailu
Patříte mezi nevěsty, které řeší veškeré záležitosti okolo svatby do sebemenšího detailu? Potom nezapomeňte na květinový polštářek pro Vaše prstýnky! Svatební polštářek je nezbytným doplňkem každé svatby. Podle tradice byl polštářek původně vnímán jako jeden ze symbolů útulného domova, který si novomanželé dnem sňatku začínají budovat. Dnes se tento milý zvyk rozvinul do podoby, kdy polštářek během obřadu přináší malá družička. Po tomto romantickém aktu nezůstane jedno oko suché.
Nevzhledným táckům již dávno odzvonilo. My Vám polštářek krásně sladíme s květinovou výzdobou. Vše bude působit naprosto dokonale a Vám zůstane trvalá památka na Váš jedinečný den.

Květinové šperky
Váš svatební den bude jistě výjimečný, ale aby byl naprosto dokonalý, doporučujeme Vaší svědkyni, mamince, družičkám, nebo i Vám, samotným nevěstám, pořídit květinovou korsáž. Ta může být složena samostatně z květin, nebo může být doplněna o krásný šperk.
Ozdoba je vytvořena z jemného drátku. Samotná zdobná část, je tvořena tak, aby přiléhala na každou ručku. Barevnost a dekorace se volí podle potřeb a představ nevěsty. Květinový šperk si jisto jistě oblíbíte. Hodí se také na ples i pro běžné nošení. Fantazii se meze nekladou a květinovým šperkem nikdy nic nepokazíte.

Romantická dekorace
Taky už Vám v hlavě běží jak bude celý svatební den probíhat? Obřad, slavnostní oběd, focení, ach to focení. My ženy se většinou na na tuto událost těšíme, manželata o trochu méně, ale nebojte v den “D” se i oni začnou usmívat do fotoaparátu a předvádět se. 🙂 A co teprve až budete mít při focení náš krásný deštník. To Vám padnou přímo k nohám a Vaše fotografie budou naprosto kouzelné.
Tento deštník je naprostý originál s láskou ručně vyráběný. Ozdoben může být dle Vašich přání a požadavků. My doporučujeme nesmrtelné diamanty a samozřejmě květiny!

Tímto jsme ukončily naše povídání o květinách a svatebních dekoracích. Snad se Vám naše prezentace líbila. Již nyní pro Vás připravujeme další zajímavé články a fotografie.
Pokud se Vám naše stránky líbí, budeme rádi za sdílení. Ještě radši však budeme, když se potkáme osobně při přípravě Vaší dokonalé svatby.

Krásný den!