Ženich s kyticí část 2.

Krásný den nevěsty!
Jsem velice potěšena, že opět čtete tyto řádky. Snad se Vám včerejší prezentace svatebních květin líbila. Dnes Vám představíme dalších pět tipů, které mohou ozvláštnit Váš svatební den.
Nebudeme to tedy dále protahovat, prezentace začíná.

Tématická svatba
Již několikrát se nám stalo, že jste nás oslovily s požadavkem na tématickou svatbu. Vašim přáním a potřebám velice rády vyhovíme.
Pro dnešek jsme si jako příklad tématické svatby vybraly 30.léta. Tato doba byla symbolem perel, kožichů, kloboučků a viržinek. Je to doba velice elegantní a stylová. Zvolíte-li si léta 30. musíte dbát na kvalitní materiály a nezbytné detaily. Našim cílem, je uspokojit zákazníka, proto neváhejte a oslovte nás. Rády Vám připravíme stylovou dekoraci nejen květiny, ale rovnou celé hostiny. Pro nás neexistují žádné překážky.

Obklopená jantarem
Máte rády drahé kamení? ANO? Tak to jste tady správně! My totiž zbožňujeme kamínky všeho druhu. Obzvlášť takové, které mají jedinečný vzhled a osobitost jako jantar.
Prohlídněte si naší ukázku anglické kapky, kterou jsme bohatě ozdobily šperkem v kombinaci perel a jantarů. Tato exklusivní a bohatá kytice bude slušet jakémukoliv typů šatů. Zaujala Vás tato kytice? V tom případě nás neváhejte kontaktovat.

Královnina chlouba
V dávných časech bylo žezlo nesdílnou součástí králů. V dnešní době se stalo pýchou nás žen.
Typ kytice ve tvaru žezla získává na své popularitě nejen díky své lehké konstrukci, ale také trvanlivosti květin, která je až 5 dní. Tento typ kytice doporučujeme ženám, které obléknou šaty empírové, “áčkového” střihu, nebo kalhotový kostým.

Vítání jara

Jaro máme v plném proudu a tak nesmí chybět v našem výběru Vaše nejoblíbenější květina. Asi už tušíte o kterou se jedná. Ano! Je to tulipán. Tato nádherná kytička plná života, barev a lásky je ve vašem TOP výběru poslední dva roky! Pro naši prezentaci jsme zvolily méně známý druh. Jde o vícevrstvý tulipán v krásných sytých barvách. Kytici jsme držely tzv. tón v tónu a doplnily jsme ji o extravagantní organzu. Prodloužená délka podtrhuje celkovou eleganci této květiny.
A jaké šaty doporučujeme?
Slušet budou dámám a slečnám, které obléknou šaty v empírovém stylu.

Motýlí křídla
Ať již plánujete svatbu na jaře, nebo v létě, určitě neodoláte této okřídlené krasavici. Pro tento druh kytice jsme zvolily překrásné čajové růže, které jsme si dovolily doplnit o růže pěnové. Nebojte se, doby, kdy umělé květiny vypadaly otřesně jsou ty tam. Jistě budete mile překvapeny, jak se díky nim stane květina krásně bohatá. Barevnosti se meze nekladou, ale pokud chcete být IN, doporučujeme letošní trend. A to tedy odstíny meruňkové, krémové a bronzové. Šatičky by jsme doporučily princesové. Nicméně budou slušet i ženám v kalhotovém kostýmu a empírových šatech.

Tak co nevěsty? Líbila se Vám dnešní ukázka? Doufáme, že ano! A to ještě není vše!
Zítra se můžete těšit na poslední část naší prezentace.
Mějte pěkný den.