Ženich s kyticí část 1.

Milé nevěsty, jistě to dobře znáte. Svatba se pomalu, ale jistě blíží a vy stále nemáte vybranou dokonalou květinu. Nebojte se, nejste v tom samy!
Víte o tom, a není to zas tak dávno, že byla svatební kytka pro nevěstu překvapením? Přesně tak, v 70. letech tento nelehký úkol nesl na svých bedrech ženich.
Nebojte se ničeho nic, my něco tak důležitého na vašich miláčcích nenecháme. 🙂 I když, možná, kdo ví? 🙂
Aby byl výběr květiny pro Vás zase o něco příjemnější, představujeme Vám Marka a novou prezentaci svatebních květin, které Vás přinejmenším, jak doufáme, inspirují.

Pohodlně se tedy usaďte a prohlídněte si první část naší květinové ukázky.


Španělský temperament

Patříte mezi nevěsty, které se zásadně vyhýbají klasice? Přejete si být co nejvíce originální? Při výběru svatebních šatů jste sáhla po “Áčkové” sukni? V tom případě je pro Vás květina ve tvaru vějíře ta pravá!
Tato kombinace opravdu připomíná styl Španělska, kde jsou ženy velice krásné, plné energie a sebevědomí. Staňte se také takovou.

Vějíř je velmi precizně zpracován technikou cresc. Květiny, které doporučujeme použít jsou: květy orchideje a trsových růži, ty jsou ošetřeny speciální technikou, která vydrží bez vody po dobu až 4 dnů. Celkově je květina lehounká jako pírko, tak že buďte bez obav!
Která z Vás dámy bude odvážná a zvolí si tento výjimečný styl?

Péřová elegance
Zalíbila se Vám kytice ve tvaru vějíře, ale ještě to nebylo úplně to pravé, co jste očekávala? V tom případě, Vám představujeme její péřovou variaci, která Vás musí zaručeně učarovat. Tato kytice je vhodná k elegantnímu kalhotovému kostýmu. Je určena pro všechny věkové kategorie. Obzvlášť bude slušet nevěstám ve zralejším věku, které již nechtějí žádnou klasiku, ale hledají eleganci a lehkost.
Povšimněte si především barevné kombinace. Odstíny krémové barvy v kombinaci s bronzem jsou letos velkým trendem, který bude mít největší úspěch ve vánoční a plesové floristice.

Nechť Vám prší štěstí
Většina z nevěst při přípravě svatby doufá v to nejlepší možné počasí. Najdou se však i takové, které touží po tom, aby jim v den “D” pršelo štěstí. Jestliže však patříte do té první skupin nevěst a obejdete se bez kapek deště, tak bez čeho se jisto jistě neobejdete je dešťová svatební kytice!
K tomuto stylu květiny patří zaručeně orchidej. Exotické rostliny, jako jsou právě orchideje miluji vlhkost, proto Vaši kytici doplníme o korálky, které připomínají kapičky vody / deště. Celkový dojem z květiny bude naprosto dokonalý.
Nakonec ještě kytici sladíme do jemných odstínu barev, tak aby se krásně hodila k vaším empírovým, či áčkovým svatebním šatům.

Modrá je dobrá
Modré ubrousky, modré stužky, podvazek, korálky…všude samá modrá. Ach, jak my Vám rozumíme. Jestliže patříte mezi milovnice modré, pak právě pro Vás je určena tato květina!
Hned na začátek Vás však musíme upozornit, že není mnoho živých květin v této barvě. Nejvíce známé jsou modré růže, ale ty jsou příliš výrazné a navíc působí chladně. Proto doporučujeme zvolit modrou pouze jako doplněk.
My jsme pro ukázku použili bílé růže s jemně modrými korálky. Celá kytice je posazena v materiálu z pravé bavlny, kytičky se tak budou mít jako v peřince. Prodloužený tvar kytice je vhodný pro silnější postavy.
A k jakým šatům tento styl květiny doporučujeme? Nejvíce bude slušet ženám, které zvolily šaty v jednoduchých střizích.

Princeznička na bále…
…poztrácela korále…Znáte tuhle říkanku? No ještě aby ne! Korálky milujeme my ženy už od dětských let. Proto všem milovnicím korálků a především klasiky, která je u nevěst vítána již od 60. let, doporučujeme právě tento styl kytičky. Tvar kulaté kytice je odlehčen korálky, které dávají květinám volnost. Vybrat si můžete téměř jakékoliv květy, my však doporučujeme růže! Jediné nad čím se musíte ještě zamyslet je, jaké barvy korálků zvolíte, na výběr je široká škála: stříbrných, červených, růžových…
Tvar kytice lichotí a je vhodná pro šaty plesové – princeznovské, kostým se sukní, kalhotový kostým, empírové šaty, prostě úplně pro všechny!

To je pro dnešní den vše, snad se Vám ukázky milé nevěsty líbily, zítra se můžete těšit na další!
Krásný den!