Víme, jak ozdobit auto nevěstě i ženichovi, poradíme Vám!

Nevěsty, lámete si hlavu nad tím, jak by měla cesta na svatební obřad vypadat? Chcete, aby vše působilo co možná nejpříjemněji? Pokud ano, pak jsme pro Vás připravili pár rad a tipů jak se s čímkoli obstojně vypořádat!
Na svatební obřad vyráží jako první auto ženicha, se kterým často jezdí jeho rodiče, případně také svědek. Za tímto vozem se dále víceméně libovolně řadí auta ostatních svatebčanů. A jak se říká – to nejlepší na konec – poslední jede auto nevěsty. Se kterou v autě mohou jet opět její rodiče a svědek. Právě vůz s nevěstou by měl být pomyslnou třešničkou na dortu. Jeho výzdoba je nejdůležitější a má být nejkrásnější ze všech aut v konvoji.
Auto s nevěstou může jet v těsné blízkosti za auty svatebčanů. Často se ale kvůli potřebnému času na zaparkování aut připojuje až později. Zatímco ženichovo i všechna ostatní auta svatebčanů již stojí řádně zaparkovaná, svatebčané netrpělivě očekávají před svatebním místem, kam až jako poslední dorazí nejslavnostnější auto s nevěstou. V tuto chvíli by se rozhodně nemělo řešit nějaké parkování. Příjezd nevěsty má být grandiózní, proto ji její vůz doveze přímo na místo, kde vystoupí před vchodem do kostela nebo do obřadní místnosti apod. Při vystupování jí pomáhá buď řidič auta, nebo samotný ženich.
Blíží se jaro a velmi teplé letní dny, které ale spolu s krásným počasím přinášejí také komplikace s květinovou výzdobou. Tuto situaci lze jednoduše vyřešit nahrazením živých květů květy umělými. V dnešní době jsou k nerozeznání a navíc je velmi výhodné, že si dekoraci můžete pouze zapůjčit. Stačí si jen vybrat barvu a tvar dekorace.
Dekoraci svatebního auta Vám nazdobíme na Vámi určeném místě. Je důležité upozornit řidiče na rychlost jízdy, která je doporučena – 50 km/hod.
Novomanželé, kteří mají větší vzdálenost (70 a více kilometrů) si zpravidla dekoraci auta zdobí sami před příjezdem pro nevěstu. V tom případě je zvolena dekorace, která je jednoduchá k montáži. Vaše možnosti jsou neomezené a my jsme připraveni Vám splnit Vaše očekávání