Odhalené trendy 2019

Tento blog je pro inspiraci pro rok 2019

 

Na svatbách v roce 2019 bude opět převládat jednoduchost, elegance, čistota, radost a volnost s převládajícími přírodními motivy. Svoboda je to, o co nám všem jde, že? Nenechte se ničím svazovat a spoléhejte se na své pocity.

Romantika v roce 2019 je opět IN. Trendem je přirozenost, uvolněnost a přírodní materiály. Prostě BOHO styl.

Trendy, které frčí…

Velkým přetrvávajícím trendem je DIY, kdy si spoustu dekorací mohou nevěsty udělat samy.

Hitem stále zůstává macramé (což známe spíše pod pojmem drhání), které si nevěsty mohou vyrobit samy. Zavěsit je lze například do prostoru, vyzdobit s nimi obřadní místo, pověsit na zeď za novomanžele, nebo jej použít jako středový běhoun na svatební stůl.

Vyrobit si můžete také lapače snů a pomocí peříček i korálků dozdobit další dekorace, např. svícínky. Stejně tak je nesmrtelný i papír, ze kterého vytvoříte trendy květy. Využití je na vaší představivosti. Moc pěkná je květinová stěna, která se dá využít kromě dekorace jako originální pozadí pro fotokoutek.

Trendy barvy roku 2019 jsou lomená bílá, ivory, slonová kost. Lomená bílá je bílá barva, která je lehce zbarvená (kapkou teplé barvy) do tónů žluté, zelené, hnědé nebo růžové. Lomená bílá je ideální v kombinaci s pastelovou sytou barvou.

Svatební květiny pro rok 2019

Květinových trendů je hned několik, začneme nádechem romantiky a luxusu – hortenzie, hyacinty a orchidee v pastelových barvách. Květinám opět vévodí krásná pivoňka, ta ovšem kvete pouze 2 měsíce v roce, tudíž neváhejte a sáhněte po dostupnějších růžích. S růžemi určitě nešlápnete vedle.

Trendy je pro tento rok elegance a jednoduchost svatebních kytic, volnější vazba vícedruhových kytic spolu s pentlemi v barvách svatby.

Nevěsty – buďte samy sebou – nezapomeňte od srdce 🙂